Game of the Week

Underwriting and in-kind support are
provided by area employers.
Link to them here.

Adam's Tech Solutions in Anna, American Architectural Glass in Clayton, Bambauer Fertilizer and Seed in Pemberton, New Knoxville and Jackson Center, Barker Insurance in Sidney, Bluffton University MBA Program,
Clancy's Restaurant in Sidney,
Custom Foam Products in Fort Loramie, Dickman Supply in Celina, Greenville, Marysville and Sidney,
Gaier's Dodge Chrysler Jeep in Fort Loramie,

Frisch's in Sidney, Hemp Imagery in Sidney, Holloway Sportswear in Sidney,
Huffer Chiropractic in Jackson Center, Inn Between Tavern in Botkins,
Lacal Equipment in Jackson Center, M & A Muffler and Tires in Fort Loramie,
Marion's Piazza,
Middendorf Builders Inc. in Fort Loramie, Ruhenkamp Farm Drainage in Fort Loramie, Sidney Daily News,
Sidney Body Carstar, Sidney-Shelby County Chamber of Commerce,
Todd B. Acker Photography in Sidney,

New Site for Sponsor: Tom and Jerry's Plumbing,
Air Conditioning, Electric, Heating in Fort Loramie
,
Trimworks in Anna, US Bank, Wells Brothers Inc in Anna,
Wilson Memorial Sports Medicine in Sidney

2014 ScoresBroadcast.com
High School Football Schedule

(6:35 PM webcast time unless noted)


Aug. 29

Anna at Lehman Catholic

Interviews:
Bryan Rioch, Anna Head Football Coach
Bill Zimmerman, Lehman Offensive Coach
Drew Westerheide, UD Student and Lehman Grad
Denise Stauffer, Lehman Catholic CEO
Missy Bennett, Lehman Executive Director


Sept. 5
at 7:05

Fort Loramie at New Bremen



Sept. 12

Sidney at West Carrollton

Interviews:
Adam Doenges, Sidney Football Coach
Doug Hatcher, West Carrollton Coach
Brett Bickel, Sidney Social Studies Teacher
Tiffany Wildermuth, Communications Director
Andy Slaughter, New Basketball Coach


Sept. 19

Fairborn at Sidney

Interviews:
Adam Doenges, Sidney Head Coach
Roy Thobe, Fairborn Coach
Mitch Hoying, Sidney Athletic Director
Chris Adams, Sidney Band Director
Andy Slaughter, New Basketball Coach


Sept. 26
at 7:05

Coldwater at Anna

Interviews:
Bryan Rioch, Anna Head Coach
Chip Otten, Coldwater Head Coach
Kelli Barhorst, Anna Volleyball Coach
Doug Martin, Girls Basketball Coach
Rick Russell, Anna Principal



Oct. 3

Ridgemont at Fort Loramie

Interviews:
Matt Burgbacher, Redskins Head Coach
Mike Eversole, Ridgemont Coach
Damon Smith, New Fort Loramie AD
Corey Britton, New FL Basketball Coach


Oct. 10

Vandalia-Butler at Sidney


Oct. 11

Fort Loramie at Lehman Catholic


Oct. 17

Upper Scioto Valley at Fort Loramie


Oct. 24
at 7:05

Anna at Minster


Oct. 31
at 7:05

St. Henry at Anna


Nov. 1

Upper Scioto Valley at Lehman Catholic


Nov. 7
at 7:05

Quarter Final Playoff Game


Nov. 8

Quarter Final Playoff Game



To Hear Us on Your Phone, Use the FStream App
2013-2014 Basketball Schedule

Sat. Nov. 23 at 7:10 PM, Anna at New Bremen Girls
Tue. Nov. 26 at 7:10 PM, Fort Loramie at New Knoxville Girls
Fri. Nov. 29 at 7:40 PM, Jackson Center at Houston Boys
Sat. Nov. 30 at 7:10 PM, Beavercreek at Sidney Boys
Tue. Dec. 3 at 7:10 PM, Botkins at Russia Boys
Thu. Dec. 5 at 7:10 PM, Anna at Russia Girls
Fri. Dec. 6 at 7:40 PM, Houston at Anna Boys
Sat. Dec. 7 at 12:40 PM, Lehman Catholic at Fairlawn Girls
Tue. Dec. 10 at 7:10 PM, Lima Bath at Anna Girls
Thu. Dec. 12 at 7:10 PM, Russia at Fort Loramie Girls
Fri. Dec. 13 at 8:05 PM, Fort Loramie at Houston Boys
Sat. Dec. 14 at 2:10 PM, Anna at Jackson Center Girls
Sat. Dec. 14 at 7:40 PM, Anna at New Bremen Boys
Tue. Dec. 17 at 7:10 PM, Russia at Fort Loramie Boys
Thu. Dec. 19 at 5:40 PM, Botkins at Fairlawn Girls
Fri. Dec. 20 at 7:40 PM, Anna at Jackson Center Boys
Sat. Dec. 21 at 2:10 PM, Fort Loramie at Minster Girls
Sat. Dec. 21 at 7:10 PM, Miami East at Lehman Catholic Boys
Mon. Dec. 23 at 7:10 PM, Russia at Houston Boys
Fri. Dec. 27 at 7:40 PM, Jackson Center at Fort Loramie Boys
Sat. Dec. 28 at 2:10 PM, Fort Loramie at Anna Girls
Sat. Dec. 28 at 7:40 PM, Anna at Versailles Boys
Mon. Dec. 30 at 6:40 PM, Houston at New Bremen Girls
Fri. Jan. 3 at 6:10 PM, Fort Loramie at Anna Boys
Sat. Jan. 4 at 2:10 PM, Houston at Jackson Center Girls
Sat. Jan. 4 at 7:10 PM, Riverside at Fairlawn Boys
Wed. Jan. 8 at 7:10 PM, Vandalia Butler at Sidney Girls
Fri. Jan. 10 at 7:40 PM, Houston at Jackson Center Boys
Sat, Jan. 11 at 2:10 PM, Marion Local at Minster Girls
Sat. Jan. 11 at 7:40 PM, Minster at Fort Loramie Boys
Tue. Jan. 14 at 7:10 PM, Botkins at Fairlawn Boys
Thu. Jan. 16 at 7:10 PM, Fort Loramie at Russia Girls
Fri. Jan. 17 at 7:40 PM, Anna at Houston Boys
Sat. Jan. 18 at 9:40 AM, Fort Loramie vs Beloit West Branch Girls
Sat. Jan. 18 at 7:40 PM, Anna at New Bremen Boys
Tue. Jan. 21 at 7:10 PM, Fort Loramie at Versailles Girls
Thu. Jan. 23 at 7:10 PM, Jackson Center at Anna Girls
Fri. Jan. 24 at 7:40 PM, Russia at Anna Boys
Sat. Jan. 25 at 2:10 PM, Fort Recovery at Fort Loramie Girls
Sat. Jan. 25 at 6:40 PM, Versailles at Russia Boys
Tue. Jan. 28 at 7:10 PM, Fort Loramie at Russia Boys
Thu. Jan. 30 at 7:10 PM, Houston at Russia Girls
Fri. Jan. 31 at 7:40 PM, Jackson Center at Anna Boys
Sat. Feb. 1 at 2:10 PM, Marion Local at Fort Loramie Girls
Sat. Feb. 1 at 7:40 PM, Marion Local at Fort Loramie Boys
Thu. Feb. 6 at 7:10 PM, Anna at Fort Loramie Girls
Fri. Feb. 7 at 7:40 PM, Houston at Russia Boys
Sat. Feb. 8 at 2:10 PM, Minster at Anna Girls
Sat. Feb. 8 at 7:10 PM, Lehman Catholic at Bethel Boys
Tue. Feb. 11 at 7:10 PM, Fort Loramie at Lima Bath Girls
Wed. Feb. 12 at 7:10 PM, Troy Christian at Lehman Boys
Fri. Feb. 14 at 7:40 PM, Anna at Fort Loramie Boys
Sat. Feb. 15 at 10:45 AM, Fairlawn vs. Mechanicsburg Girls
Sat. Feb. 15 at 12:15 PM, Fort Loramie vs. Mississinawa Girls
Sat. Feb. 15 at 3:15 PM, Houston vs Riverside Girls
Sat. Feb. 15 at 4:45 PM, Troy Christian vs Jackson Center Girls
Mon. Feb. 17 at 5:45 PM, Anna vs National Trail Girls
Tue. Feb. 18 at 5:45 PM, Fairlawn vs Lehman Girls
Tue. Feb. 18 at 7:15 PM, Botkins vs Fort Loramie Girls
Wed. Feb. 19 at 5:45 PM, Russia vs Triad Girls
Wed. Feb. 19 at 7:15 PM, Houston vs Jackson Center Girls
Thu. Feb. 20 at 5:45 PM, Anna vs Miami East Girls
Fri. Feb. 21 at 5:15 PM, Russia vs Ansonia Boys
Fri. Feb. 21 at 6:45 PM, Jackson Center vs Fairlawn Boys
Fri. Feb. 21 at 8:15 PM, Lehman Catholic vs Triad Boys
Sat. Feb. 22 at 11:45 AM, Fort Loramie vs Lehman Girls
Sat. Feb. 22 at 1:30 PM, Russia vs Houston Girls
Sat. Feb. 22 at 8:15 PM, Fort Loramie vs Bradford Boys
Tue. Feb. 25 at 5:45 PM, Russia vs Botkins Boys
Tue. Feb. 25 at 7:15 PM, Lehman vs Jackson Center Boys
Wed. Feb. 26 at 5:45 PM, Houston vs Mechanicsburg Boys
Wed. Feb. 26 at 7:15 PM, Fort Loramie vs Riverside Boys
Thu. Feb. 27 at 5:45 PM, Anna vs Versailles Boys
Fri. Feb. 28 at 6:45 PM, Russia vs Jackson Center Boys
Sat. Mar. 1 at 6:45 PM, Houston vs Fort Loramie Boys
Sat. Mar. 1 at 10:45 AM, Russia vs Felicity-Franklin Girls
Sat. Mar. 1 at 12:45 PM, Fort Loramie vs Bradford Girls
Tue. Mar. 4 at 7:45 PM, Anna vs Summit Country Day Boys
Wed. Mar. 5 at 6:00 PM, Greeneview vs Bishop Ready Girls
Wed. Mar. 5 at 7:45 PM, Versailles vs Miami East Girls
Thu. Mar. 6 at 5:15 PM, Fort Loramie vs Tri-Village Boys
Thu. Mar. 6 at 7:45 PM, Fort Loramie vs New Knoxville Girls
Thu. Mar. 6 at 9:30 PM, Russia vs Aiken Boys (in progress)
Sat. Mar. 8 at 1:15 PM, Versailles vs Greeneview Girls
Sat. Mar. 8 at 7:15 PM, Fort Loramie vs Fayetteville Girls
Tue. Mar. 11 at 5:15 PM, Russia vs Marion Local Boys
Tue. Mar. 11 at 7:45 PM, Tri-Village vs Troy Christian Boys
Thu. Mar. 13 at 7:40 PM, Fort Loramie vs Reedsville Eastern Girls
Fri. Mar. 14 at 2:40 PM, Versailles vs Fairland Girls
Fri. Mar. 14 at 6:50 PM, Marion Local vs Tri-Village Boys
Sat. Mar. 15 at 4:55 PM, Versailles vs Africentric Girls

2013 ScoresBroadcast.com
High School Football Schedule

(7:05 PM webcast time unless noted)


Aug. 30

Lehman Catholic at Anna

Interviews
Bryan Rioch, Anna Head Football Coach
Bill Zimmerman, Lehman Offensive Coach
Kelli Barhorst, Anna Volleyball Coach
Daniel B. Ross, OHSAA Commissioner
Michael Barhorst, Lehman President
Andy Bixler, Anna Superintendent


Sep. 6

Sidney at Bellefontaine

Interviews
Adam Doenges, Sidney Head Coach
Toby Smith, Bellefontaine Head Coach
Tiffany Wildermuth, Sidney City Schools
Mitch Hoying, Sidney Athletic Director
Daniel B. Ross, OHSAA Commissioner


Sep. 13 at 6:35 PM

Defiance Tinora at Fort Loramie

Interviews
Matt Burgbacher, Redskins Head Coach
Kenneth Krouse, Defiance Tinora Head Coach
Carla Siegel, Co-Chair, Rose Family Benefit
John Rodgers, Redskins Volleyball Coach
Chad Wells, Redskins Athletic Director


Sep. 20 at 6:35 PM

Ada at Fort Loramie

Interviews
Matt Burgbacher, Redskins Head Coach
Bob Olwin, Ada Head Coach
Phil Barhorst, Co-Chair, Rose Family Benefit
Danielle Deiters, FLHS Math Teacher
Seth Guillozet, Former Redskins Athlete


Sep. 27

Delphos St. Johnís at Anna

Interviews
Bryan Rioch, Anna Head Coach
Todd Schulte, St. John's Head Coach
Dave McFeely, Anna Girls Basketball Coach
Adam Reiss, Adam's Tech Solutions
Rick Russell, Anna HS Principal


Oct. 4 at 6:35 PM

Troy at Sidney

Interviews
Adam Doenges, Sidney Head Coach
Scot Brewer, Troy Head Coach
Mike Flanagan, Member of the 30-0 Jackets
Nathan Short, Sidney Basketball Coach
Megan Mummey, Girls Basketball Coach

Highlights: Sidney's 69-64 Win at Russia, 11-23-2012


Oct. 11 at 6:35 PM

Lehman Catholic at Fort Loramie

Interviews
Matt Burgbacher, Redskins Football Coach
Bill Zimmerman, Lehman Coach
Tony Schroeder, Lehman Girls Soccer Coach
John Rodgers, Redskins Volleyball Coach
Emma Culp, Girls Freshman Basketball Coach at FL


Oct. 18 at 6:35 PM

Sidney at Vandalia-Butler

Interviews
Adam Doenges, Sidney Head Coach
Greg Bush, Butler Head Coach
Kreg McCullough, New Vo-Ag Instructor at SHS
Don Short, Sports Fan and Frisch's Manager
Thomas Goffena, SHS Teacher and 7th Grade Coach


Oct. 25

Marion Local at Anna


Oct. 26 at 6:35 PM

Waynesfield at Lehman


Nov. 1 at 6:35 PM

Riverside at Fort Loramie


Nov. 8

Kenton Ridge at Tippecanoe


Nov. 9 at 6:35 PM

Paint Valley at Lehman Catholic


Nov. 15

Tippecanoe vs. Thurgood Marshall


Nov. 16 at 6:35 PM

Lehman vs. Triad


Nov. 22

Tippecanoe vs. Trotwood



2012-2013 Basketball Schedule

Fri. Nov. 23 at 7:15 PM, Sidney at Russia Girls
Sat. Nov. 24 at 7:45 PM, Fort Loramie at Marion Local Girls
Tue. Nov. 27 at 6:40 PM, New Knoxville at Fort Loramie Girls
Thu. Nov. 29 at 6:40 PM, Lehman Catholic at Houston Girls
Fri. Nov. 30 at 7:40 PM, Houston at Jackson Center Boys
Sat. Dec. 1 at 2:10 PM, Anna at Houston Girls
Sat. Dec. 1 at 7:40 PM, St. Henry at Russia Boys
Sun. Dec. 2 at 6:00 PM, Sidney at Russia Girls (Replay)
Mon. Dec. 3 at 6:00 PM, Sidney at Russia Girls (Replay)
Tue. Dec. 4 at 7:10 PM, Russia at Botkins Boys
Thu. Dec. 6 at 7:10 PM, Russia at Anna Girls
Fri. Dec. 7 at 7:40 PM, Fort Loramie at Fairlawn Boys
Sat. Dec. 8 at 2:10 PM, Marion Local at Russia Girls
Sat. Dec. 8 at 7:40 PM, Russia at Minster Boys
Tue. Dec. 11 at 7:10 PM, Botkins at Jackson Center Boys
Thu. Dec. 13 at 7:10 PM, Fort Loramie at Russia Girls
Fri. Dec. 14 at 7:40 PM, Fairlawn at Houston Boys
Sat. Dec. 15 at 2:10 PM, Botkins at Fort Loramie Girls
Sat. Dec. 15 at 7:40 PM, New Bremen at Anna Boys
Tue. Dec. 18 at 7:10 PM, Houston at Russia Boys
Thu. Dec. 20 at 7:10 PM, Minster at Versailles Girls
Sat. Dec. 22 at 2:10 PM, Miami East at Anna Girls
Sat. Dec. 22 at 7:40 PM, St. Henry at Fort Loramie Boys
Thu. Dec. 27 at 7:10 PM, Anna at Fort Loramie Girls
Fri. Dec. 28 at 7:40 PM, Fort Loramie at Jackson Center Boys
Sat. Dec. 29 at 2:10 PM, Versailles at Fort Loramie Girls
Sat. Dec. 29 at 6:10 PM, Versailles Tourney Consolation
Sat. Dec. 29 at 7:40 PM, Versailles Tourney Championship
Thu. Jan. 3 at 5:40 PM, Fort Loramie at Lehman Catholic Girls
Fri. Jan. 4 at 7:40 PM, Jackson Center at Fairlawn Boys
Sat. Jan. 5 at 2:10 PM, Marion Local at Anna Girls
Sat. Jan. 5 at 7:40 PM, Marion Local at Anna Boys
Tue. Jan. 8 at 7:10 PM, Fort Loramie at Mechanicsburg Girls
Wed. Jan. 9 at 7:10 PM, Sidney at Vandalia-Butler Girls
Thu. Jan. 10 at 7:10 PM, Graham at Anna Girls
Fri. Jan. 11 at 7:40 PM, Anna at Fairlawn Boys
Sat. Jan. 12 at 2:10 PM, Russia at Minster Girls
Sat. Jan. 12 at 7:10 PM, New Knoxville at Jackson Center Boys
Tue. Jan. 15 at 7:10 PM, Fairlawn at Botkins Boys
Wed. Jan. 16 at 7:10 PM, Sidney at Troy Girls
Thu, Jan. 17 at 5:40 PM, Houston at Fairlawn Girls
Fri. Jan. 18 at 7:40 PM, Fairlawn at Fort Loramie Boys
Sat. Jan. 19 at 2:10 PM, Russia at Versailles Girls
Sat. Jan. 19 at 7:10 PM, Jackson Center at Anna Boys
Mon. Jan. 21 at 7:10 PM, Botkins at Russia Girls
Tue. Jan. 22 at 7:10 PM, Jackson Center at Botkins Boys
Thu. Jan. 24 at 7:10 PM, Fort Loramie at Botkins Girls
Fri. Jan. 25 at 7:10 PM, Piqua at Sidney Boys
Sat. Jan. 26 at 12:40 PM, New Bremen at Lehman Catholic Girls
Sat. Jan. 26 at 7:40 PM, Jackson Center at New Bremen Boys
Tue. Jan. 29 at 7:10 PM, Marion Local at Jackson Center Boys
Thu. Jan. 31 at 7:10 PM, Anna at Tippecanoe Girls
Fri. Feb. 1 at 7:40 PM, Anna at Jackson Center Boys
Sat. Feb. 2 at 2:10 PM, Lima Perry at Jackson Center Girls
Sat. Feb. 2 at 7:40 PM, Botkins at New Bremen Boys
Mon. Feb. 4 at 6:00 PM, Anna at Fort Loramie Girls (Replay)
Tue. Feb. 5 at 7:10 PM, Anna at Russia Girls
Thu. Feb. 7 at 7:10 PM, Fort Loramie at Anna Girls
Fri. Feb. 8 at 7:40 PM, Jackson Center at Fort Loramie Boys
Sat. Feb. 9 at 1:10 PM, St. Henry at Fort Loramie Girls
Sat. Feb. 9 at 7:10 PM, Fort Loramie at Dayton Jefferson Boys
Tue. Feb. 12 at 7:10 PM, Botkins at Fort Loramie Boys
Thu. Feb. 14 at 5:45 PM, Anna vs. Northridge Girls
Fri. Feb. 15 at 7:40 PM, Fort Loramie at Anna Boys
Sat. Feb. 16 at 10:45 AM, Botkins vs. Troy Christian Girls
Sat. Feb. 16 at 12:15 PM, Lehman vs. Mechanicsburg Girls
Sat. Feb. 16 at 1:45 PM, Fort Loramie vs. Riverside Girls
Sat. Feb. 16 at 3:15 PM, Houston vs. Triad Girls
Tue. Feb. 19 at 5:45 PM, Russia vs. Botkins Girls
Tue. Feb. 19 at 7:30 PM, Fairlawn vs. Mechanicsburg Girls
Wed. Feb. 20 at 5:45 PM, Fort Loramie vs. Ansonia Girls
Wed. Feb. 20 at 7:30 PM, Jackson Center vs. Triad Girls
Fri. Feb. 22 at 5:45 PM, Fairlawn vs. Ansonia Boys
Fri. Feb. 22 at 7:30 PM, Botkins vs. Russia Boys
Sat. Feb. 23 at 11:45 AM, Russia vs. Mechanicsburg Girls
Sat. Feb. 23 at 1:45 PM, Fort Loramie vs. Triad Girls
Sat. Feb. 23 at 5:45 PM, Jackson Center vs. Bradford Boys
Sat. Feb. 23 at 7:25 PM, Lehman Catholic vs. Riverside Boys
Tue. Feb. 26 at 5:40 PM, Fairlawn vs. Fort Loramie Boys
Tue. Feb. 26 at 7:25 PM, Botkins vs. Mechanicsburg Boys
Wed. Feb. 27 at 5:40 PM, Jackson Center vs. Mississinawa Valley Boys
Wed. Feb. 27 at 7:25 PM, Houston vs. Lehman Catholic Boys
Fri. Mar. 1 at 6:40 PM, Botkins vs. Fort Loramie Boys
Sat. Mar. 2 at 12:40 PM, Tri-Village vs. Yellow Springs Girls
Sat. Mar. 2 at 2:40 PM, Fort Loramie vs. Franklin-Monroe Girls
Sat. Mar. 2 at 6:40 PM, Houston vs. Jackson Center Boys
Wed. Mar. 6 at 6:45 PM, Fort Loramie vs. Troy Christian Boys
Wed. Mar. 6 at 8:30 PM, Jackson Center vs. Cincinnati Christian Boys
Thu. Mar. 7 at 6:40 PM, Fort Loramie vs. Marion Local Girls
Fri. Mar. 8 at 6:40 PM, St. Henry vs. Delphos St. John's Boys
Sat. Mar. 9 at 1:10 PM, Anna vs. Middletown Madison Girls
Sat. Mar. 9 at 7:10 PM, Fort Loramie vs. Tri-Village Girls
Tue. Mar. 12 at 5:10 PM, Jackson Center - Delphos St. John's Boys
Thu. Mar. 14 at 2:30 PM, Anna - Orrville Girls (State Semi)
Fri. Mar. 15 at 2:30 PM, Fort Loramie - Ottoville Girls (State Semi)
Sat. Mar. 16 at 10:30 AM, Girls D-III State Final
Sat. Mar. 16 at 5:00 PM, Girls D-IV State Final

2012 Football Schedule
Live and Archived!

(7:05 PM Air Time unless noted)

Aug. 24
Minster at Fort Loramie
Interviews:
Nate Moore, Minster Football Coach
Matt Burgbacher, Fort Loramie Coach
Dan Holland, Fort Loramie Superintendent
Mike Wiss, Minster Baseball Coach
Special Highlights:
Minster's State Title Win in Baseball

Aug. 31
Bellefontaine at Sidney
Interviews:
Adam Doenges, Sidney Football Coach
John Scheu, Superintendent, Sidney Schools
Emily Doenges, Communications Coordinator
Tom Martin, SHS 200 Club President
Jeff Courter, Athletics Director


Sep. 7
Sidney at West Carrollton
Interviews:
Adam Doenges, Sidney Football Coach
Chris Newman, West Carrollton Coach
Special Highlights:
Sidney's Victory Over Bellefontaine


Sep. 14
Lehman Catholic at Fort Loramie (6:35 PM)
Interviews:
Matt Burgbacher, Fort Loramie Head Coach
Bill Zimmerman, Lehman Offensive Coach
Mike Barhorst, Lehman Catholic President
Justin Firks, Fort Loramie Principal
Sister Ginny Scherer, 50 Year Teacher


Sep. 21
Anna at Delphos St. John's
Interviews:
Bryan Rioch, Anna Head Coach
Todd Schulte, St. John's Head Coach
Kelli Barhorst, Anna Girls Soccer Coach
Andy Counts, Regional President, US Bank


Sep. 22
Dayton Belmont at Sidney
Interviews:
Adam Doenges, Sidney Head Coach
Jack Fails, Belmont Head Coach
Devon Langhorst, Sidney Assistant Coach
Chris Adams, SHS Director of Bands
Eric Harlamert, Sidney Boys Soccer Coach
Eric Beigel, SHS Soccer Player

Sep. 28
Minster at Anna
Interviews:
Bryan Rioch, Anna Head Coach
Nate Moore, Minster Head Coach
Kelli Barhorst, Anna Volleyball Coach
Andy Counts, US Bank Regional President
Mike Muehlfeld, Anna Athletic Director

Oct. 5
Muncie South at Fort Loramie
Interviews:
Matt Burgbacher, Fort Loramie Coach
Mike Paul, Muncie South Coach
Brandon Phlipot, Former Redskins Athlete
John Rodgers, Redskins Volleyball Coach

Oct. 12
Vandalia Butler at Sidney
Interviews:
Adam Doenges, Sidney Football Coach
Greg Bush, Vandalia Butler Coach
John Geuy, SHS Principal
Brett Bickel, SHS Social Studies Dept. Chair

Oct. 19
Minster at Versailles
Interviews:
Adam Miller, Versailles Football Coach
Nate Moore, Minster Football Coach
Mike Lee, Minster Basketball Coach
Michael Paulus, Versailles Athletic Director

Oct. 26
Delphos St. John's at Minster

Nov. 2
Fort Loramie at St. Henry

Nov. 9
Minster vs. Marion Local

Nov. 10
Coldwater vs. West Liberty-Salem
(6:35 PM)

Nov. 16
St. Henry vs. Marion Local

Nov. 17
Coldwater vs. Covington
(6:35 PM)

 

Anna, Fort Loramie, Lehman Catholic, Sidney and high school playoff football
Instant Replay

SCORES, Your Shelby County Online Radio Entertainment System. Copyright © 2008-2010 ScoresBroadcast. All rights reserved.
For questions, comments or advertising opportunities contact JReedKramer@gmail.com